همین حالا ثب نام کنید

کلیک کنید

شرکت ویندزور بروکرز ال تی دی در سال 1988 به ثبت رسیده است، و در طی 31 سال به موسسه ای تبدیل شده که خدمات بروکری خود را در قاره اروپا، آسیا و آفریقا گسترش داده و به تثبیت رسانده است. ویندزوربروکرز با ارائه خدماتی در سطح استانداردهای اروپا، امکان دسترسی معامله گران را به 70 ابزار معاملاتی متنوع اعم از ارز، طلا ، نفت خام، سهام ، شاخص ها ، کالا و … فراهم آورده است.

امنیت حساب ها و رگولاتوری

ویندزور بروکرز با داشتن رگولاتوری و مجوزهای معتبر این اجازه و حق را به Regulator (سازمان های نظارت کننده بر عملکرد بروکر) می دهد که آنها به شکل ادواری و منظم بر کلیه عملیات مالی و اجرایی آنها نظارت داشته و هیچ نکته ای از دید آنها پوشیده نماند.

  • لایسنس رگولاتوری سای سک (CySec)

  • پذیرش عملکرد منطبق با آیین نامه های مالی اتحادیه اروپا “MiFID” از سال ۲۰۰۷

  • دارای مجوز و ثبت شده در BaFin، موسسه ناظر مالی وزارت دارایی آلمان

  • دارای مجوز و مورد تایید موسسه “ACPR” فرانسه

  • عضو صندوق جبران خسارات مشتریان Cyprus Investment Firms

نکته :

ویندزور بروکر با توجه به تحریم های ایران، شرایطی را ایجاد نموده که کاربران ایران بدون هیچگونه نگرانی قادرند به بازارهای بین المللی دسترسی داشته باشند.

یک دنیا فرصت برای معامله

فارکس

در بیش از 45 جفت ارز با اسپردهای بسیار کم معامله کنید. با مدیریت ریسک از تنوع جفت ارزها حداکثر استفاده را ببرید.

شاخص ها

شاخص های مهم جهان را معامله کنید، مانند: NASDAQ S&P500

کالاها

در بازارهای معاملاتی کالاها، مانند قهوه و نفت خام معامله کنید.

سهام ها

در بازار قدرتمند سهام بزرگترین شرکت های دنیا معامله کنید.

معاملات خود را با مورد اعتمادترین بروکر انجام دهید.

شما می توانید به راحتی با ارائه تصویر اسکن یک کارت شناسائی (شناسنامه یا پاسپورت یا کارت ملی و یا گواهینامه رانندگی) و یک تلفن همراه و آدرس ایمیل اقدام به ثبت نام و افتتاح حساب نمایید. برای این منظور در قدم اول می بایست فرم اولیه افتتاح حساب را تکمیل نمایید تا ایمیل راهنمای تصویری را دریافت کرده و بتوانید مراحل کار را دنبال کنید.

با راه و روش خود در بازارهای مالی بین المللی معامله کنید

پلتفرم معاملاتی مناسب را برای معاملات بهتر انتخاب کنید.

مشخصات حساب های ویندزور بروکرز

بروکر ویندزور با ارایه یک نوع حساب امکان انجام معاملات بر روی جفت ارزها، طلا، نفت خام سبک، نفت خام برنت، سهام، کالا و شاخص های سهام را برای کاربران در حجم های مختلف میکرو 0.01 لات، مینی 0.1 لات و 1 لات استاندارد فراهم آورده است. میزان لوریج از 1:1 تا 1:500 قابل تغییر است، و می توانید حساب های فاقد سواپ Swap Free (حساب اسلامی بدون بهره شبانه) افتتاح کنید.

نحوه شارژ حساب (واریز و برداشت ریالی)

برای همراهان “فارکس اینسایدر” خدمات واریز و برداشت ریالی ارائه می گردد. یعنی واریز ریالی از سوی شما و شارژ حساب تان به صورت دلاری در طی چند ساعت بدون نیاز به پول های الکترونیکی مانند وب مانی Web Money، و همچنین برداشت از حساب و دریافت معادل ریالی آن در طی یک روز کاری. به عبارت دیگر واریز اولیه برای شارژ حساب، شارژ مجدد حساب و برداشت از حساب بر مبنای نرخ روز حواله در کوتاهترین زمان (طی چند ساعت در همان روز) صورت می پذیرد.

همین حالا به همراهان فارکس اینسایدر پیوسته و از خدمات متنوع و پشتیبانی دائمی ما استفاده کنید